Iсторія групи підприємств „Ost-Invest-und-Bauprojektmanagment“
 


Передісторія групи підприємств „Ost-Invest-und-Bauprojektmanagment“ розпочалася у 1983 році, коли міжнародний будівельний концерн ABV-Allgemeine Bauten-Vertriebsgesellschaft m.b.H звернув свій погляд на Радянський Союз, що привело згодом до реалізації конкретних проектів. Австрійські спеціалісти, що реалізували ці проекти, набули значного досвіду роботи у специфічних радянських, а пізніше у пострадянських умовах, а керівництво підприємства швидко зрозуміло, що тут необхідна комплексна реалізація проектів, тобто така, що виходить за межі лише будівництва як такого, і включає в себе повну підготовку проектів, куди входить планування, проектування, планування фінансів, експлуатація та управління.

Для реалізації такого підходу, що дав можливість клієнтам при реалізації їх проектів доручити одному підприємству виконання всіх або окремих етапів у встановлені терміни висококваліфікованими спеціалістами, у 1995 році була створена фірма „Ost-Invest-und-Bauprojektmanagment G.m.b.H“.

Завдяки високій відповідальності, чесності, відкритості і серйозному підходу нам вдалося отримати репутацію надійних партнерів при реалізації проектів в Україні, Росії, Грузії.

Прогресивні зміни, що відбулися за останні роки на будівельному ринку та в законодавчій системі України, наближення України до європейських стандартів переконали австрійське головне підприємство у 2003 році створити дочірнє підприємство ОСТ-ІНВЕСТ-унд-Баупроектменеджмент-Україна”, як виключно будівельну фірму, яка спільно з материнською фірмою здатна запропонувати комплексні послуги в галузі будівництва. Вже перші роки діяльності дочірнього підприємства , вселяють надію, що в такої моделі інтеграції перспективне майбутнє. Підприємство має власну будівельну базу с під “ їзними залізничними шляхами, складами-ангарами, баштовими кранами, бетонним та розчинним заводами, необхідну техніку, інструмент та сучасну опалубку.

Успішна діяльність українського підприємства, а також потреби і специфіка будівельного ринку Росії стали підставою для створення у 2005 році Філіалу головного підприємства „Ost-Invest-und-Bauprijektmanagment G.m.b.H“ в Тюмені, а також дочірнього підприємства «ООО Ост-Инвест-Россия». Підприємства мають всю необхідну будівельну техніку, устаткування, транспорт, опалубку і головне висококваліфікованих спеціалістів. Це дало можливість підписати багаторічний контракт на будівництво житлового мікрорайону в м. Тюмень, який був розпочатий у 2005 і успішно завершений у 2010 році. З 2014 року обидві фірми більше не функціонують.

Виходячи з кон'юнктури ринку України у сфері нерухомості в 2003 році була заснована фірма ТзОВ «ІТМ-Іммобілієн» .

У 2012-2014 роках група розширила географію своєї присутності у виконувала контракти у Білорусії з будівництва мережі супермаркетів та Казахстані з розробки проектів у галузі будівництва та альтернативної енергетики.

Наші проекти
Панчішна фабрика, м.Львів, Україна, 2005р.
 
ІсторіяСтруктураДіяльністьПослугиЛіцензіїПроекти
 
  © 2007 ОСТ-ІНВЕСТ-унд-БАУПРОЕКТМЕНЕДЖМЕНТ  
 
    Будь-яке використання матеріалів ресурсу тільки з дозволу Адміністратора design by GoldIdeas